Reference

- něco málo od Vás -

Reference

Fyzio cvičení mi pomohlo dostat se po dlouhé nemoci zpátky do kondice. Na každou lekci se moc těším. Naše cvičitelka Zdenička prokládá cviky uvolňovadly, takže se po každém cvičení cítím báječně, nic mě nebolí, naopak takřka všechny mé zdravotní obtíže (bolesti za krkem, v zádech a v končetinách) v průběhu roku takřka vymizely. Velmi prospěšné jsou také cviky pánevního dna. Skvělé je i propojování cvičení s dýcháním a závěrečná relaxace. Pondělní a středeční cvičení skvěle doplňují úterní hodiny Aqua cvičení v bazénu. Tento Zdeniččin balíček mohu směle přirovnat k wellness či k lázeňské péči. 

Hanka T.

Toto cvičení doporučuji všem ženám.Jsem velice spokojená.

Cvičitelka Zdenička je milá a plná pozitivní energie. 

Štěpánka H.

Dobrý den,  všechny vás zdravím a chci se s Vámi podělit o svou zkušenost,  kterou mám. Jsem na nemocenské s bolestmi bederní páteře, která je šílená a která mi jde přes zadek až do nohy, prošla jsem vyšetření a byla i na masáži, kterou mi předepsala moje lékařka, masáž super ale žádný efekt, až když mi moje zdravotní sestřička Zdenička řekla o svém cvičení, které nabízí hned jsem jela a vzala sebou svoji 24letou nevěstu a obě jsme byly mile překvapeny přístupem cvičení úžasnou uvolňující atmosférou a hlavně cvičením. Vůbec jsem netušila,  že zvládnu cvičit, bála jsem se toho zbytečně, cviky jsou tak jak mají být, pozitivní jak na páteř, tak na celé tělo a svaly. 

Bála jsem se, že se druhý den ráno nehnu, ale opak byl pravdou,  spala jsem celou noc a ráno vstávala bez obtížích tak velkých jako předtím a už teď vím, že každým tímto dobrým cvičením se moje bolesti budou zmírňovat a ještě posílim své svalstvo, je to opravdu přínosné a i moje mladá nevěsta chce se mnou jezdit na cvičení, ono nejde o to kolik vám je a jestli něco bolí, ale o to si krásně protáhnout tělo a uvolnit svojí mysl v této těžké době doporučuji všem .

Hanka V.

© 2021 zdravotni tělesné cvičení 
ZTV
STOB poradenství a kurzy zdravého hubnutí - skupinové a individuální
Nordic Walking - zdravá chůze v přírodě 
Dornova metoda - manuálni terapie pohybového aparátu
 Konzultant a lektor osobního rozvoje - NLP koučink, Kvantová cesta - osobní rozvoj
 
IČO:17779952 
/pro klidné, jemné, harmonické cvičeni/

 Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží - nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.


Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!