Něco málo o mně

pojďte si se mnou zacvičit

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Písku, obor všeobecná sestra. Od roku 1998 jsem pracovala na klinice Onkologie a hematologie ve FN Vinohrady Praha, kde jsem ukončila nástupni praxi v oboru dipl. všeobecná sestra. 

 V r. 2010 jsem získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
Přes dvacet let pracuji jako zdravotní sestra u praktické lékařky v České Lípě.

Absolvovala jsem 

kurz klasické relaxační masáže, 

kurz Reiki a reflexologie, 

kurz Práce a cvičení s pánevním dnem, 

instruktorský kurz Cvičení pro těhotné, 
instruktorský kurz LTV Senior Fitness.
 
Potřebnou akreditaci pro činnost lektora zdravotního cvičení jsem získala úspěšným ukončením rekvalifikačního celostního vzdělávacího programu pro pracovní činnost instruktora speciální zdravotní léčebné výchovy dle MŠMT č.176/2009 sb. 
Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží – nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu. 

Dále nabízím možnost výživového poradenství a sestavování plánu jídelníčku "na míru" tak, aby jste se cítili komfortně po všech stránkách, nejlépe právě ve spojení se zdravotním fyzio cvičením - to je můj cíl a záměr. 
Nečekejte žádné rychlé cvičení, žádné nekonečné posilováni, nečekejte, že budete odcházet domů unavení po hodinovem "skákání" v tělocvičně.

Ani nečekejte, ze budete mít za měsíc cvičení postavu modelky a zhubnete 20kilo.

Můj záměr je, aby Vás nebolela záda, aby jste se dobře citili ve svém  těle a aby jste byli v dobré fyzické a psychické kondici.

Budete odcházet příjemně zrelaxovaní, s dobrým pocitem, že jste něco udělali pro sebe a své tělo a po lécích na bolest budete toužit😊 méně a méně.

Naučíme se spolu správným dechovým cvičením zrelaxovat a  lépe se soustředit. 

Sama moc dobře znám, jak těžké je se přinutit a cvičit  pravidelně doma tak, aby to vůbec mělo smysl a přínos pro naše zdraví. 


Téměř denně vidím ve svém zaměstnání jak velký a častý problém jsou bolavá záda, kdy nemáme čas na sebe a vše bychom nejraději vyřešili spolknutim "kouzelné" tablety na bolest, která ale problém s naším bolavým, oslabeným tělem vlastně vůbec nevyřeší.
 


© 2021 zdravotni tělesné cvičení 
ZTV
IČO:17779952 
/pro klidné, jemné, harmonické cvičeni/

 Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží - nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.


Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!