Něco málo o mně

pojďte si se mnou zacvičit

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Písku, obor všeobecná sestra. Od roku 1998 jsem pracovala na klinice Onkologie a hematologie ve FN Vinohrady Praha, kde jsem ukončila nástupni praxi v oboru dipl. všeobecná sestra. 

 V r. 2010 jsem získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
Přes dvacet let pracuji jako zdravotní sestra u praktické lékařky v České Lípě.

Absolvovala jsem 

kurz klasické relaxační masáže, 

kurz Reiki a reflexologie

kurz Práce a cvičení s pánevním dnem, 

instruktorský kurz Cvičení pro těhotné, 
instruktorský kurz LTV Senior Fitness.

Jsem členem  Českomoravské federace NW a instruktor Nordic Walking.
 
Potřebnou akreditaci pro činnost lektora zdravotního cvičení jsem získala úspěšným ukončením rekvalifikačního celostního vzdělávacího programu pro pracovní činnost instruktora speciální zdravotní léčebné výchovy dle MŠMT č.176/2009 sb. 
Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží – nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.  

Jsem lektor kurzu zdravého hubnutí dle metodiky KBT STOB. 

STOB má vypracovanou metodiku na hubnutí a udržení zhubnutých kilogramů. Opírá se o znalosti lidské psychiky a vychází z psychoterapeutického směru kognitivně behaviorální terapie, která je celosvětově uznávaným směrem pro změnu návyků a je řazena do tzv. evidence based medicine, tedy medicíny založené na důkazech.


Kognitivně behaviorální přístup je cenným pomocníkem při léčbě nadváhy a obezity, což potvrzují mnohé zahraniční studie i naše třicetileté zkušenosti, respekt mnoha českých i slovenských odborníků a jejich dlouhodobá spolupráce s naší společností.


Autorkou metodiky a zakladatelkou společnosti STOB je psycholožka Iva Málková, která provedla hubnutím nespočet klientů a její úspěchy se šířily natolik, že Iva měla své kurzy obsazené i na roky dopředu. Tehdy vznikla myšlenka školit i další odborníky a pomáhat lidem nejen v Praze a blízkém okolí, ale po celé ČR.


Metodika je velice dobře použitelná ve skupinových kurzech zdravého hubnutí i při individuální terapii.

Vše ideálně ve spojení se zdravotním LTV cvičením tak, aby jste se cítili ve svém těla komfortně po všech stránkách - to je můj cíl a záměr
Nečekejte žádné rychlé cvičení, žádné nekonečné posilováni, nečekejte, že budete odcházet domů unavení po hodinovem "skákání" v tělocvičně.

Ani nečekejte, ze budete mít za měsíc cvičení a hubnutí postavu modelky a zhubnete 20kilo.

Můj záměr je, aby Vás nebolela záda, aby jste se dobře citili ve svém  těle a aby jste byli v dobré fyzické a psychické kondici.

Budete odcházet příjemně zrelaxovaní, s dobrým pocitem, že jste něco udělali pro sebe a své tělo a po lécích na bolest budete toužit😊 méně a méně.

Naučíme se spolu správným dechovým cvičením zrelaxovat a  lépe se soustředit. 

Na kurzu hubnutí se naučíme všímavému jedení a laskavému přístupu k sobě sama. 

A postupně se naučíme co, kdy a proč jíst. 

Sama moc dobře znám, jak těžké je se přinutit a cvičit  pravidelně doma tak, aby to vůbec mělo smysl a přínos pro naše zdraví. 


Téměř denně vidím ve svém zaměstnání jak velký a častý problém jsou bolavá záda, kdy nemáme čas na sebe a vše bychom nejraději vyřešili spolknutim "kouzelné" tablety na bolest, která ale problém s naším bolavým, oslabeným tělem vlastně vůbec nevyřeší.
 


© 2021 zdravotni tělesné cvičení 
ZTV
STOB poradenství a kurzy zdravého hubnutí - skupinové a individuální
Nordic Walking - zdravá chůze v přírodě 
Dornova metoda - manuálni terapie pohybového aparátu
 Konzultant a lektor osobního rozvoje - NLP koučink, Kvantová cesta - osobní rozvoj
 
IČO:17779952 
/pro klidné, jemné, harmonické cvičeni/

 Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží - nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.


Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!