Něco málo o mně

pojďte si se mnou zacvičit

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Písku, obor všeobecná sestra. Od roku 1998 jsem pracovala na klinice Onkologie a hematologie ve FN Vinohrady Praha, kde jsem ukončila nástupni praxi v oboru dipl. všeobecná sestra.

 V r. 2010 jsem získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
Přes dvacet let pracuji jako zdravotní sestra u praktické lékařky v České Lípě.Absolvovala jsem 

kurz klasické relaxační masáže, 

kurz Reiki a reflexologie, 

kurz Práce a cvičení s pánevním dnem, 

instruktorský kurz Cvičení pro těhotné, 
instruktorský kurz LTV Senior Fitness.
 
Potřebnou akreditaci jsem získala ukončením vzdělávacího programu pro pracovní činnost instruktora zdravotní léčebné výchovy dle MŠMT č.176/2009 sb. 


😊


Nečekejte žádné rychlé cvičení, žádné nekonečné posilováni, nečekejte, že budete odcházet domů unavení po hodinovem "skákání" v tělocvičně.

Ani nečekejte, ze budete mit za měsíc cvičení postavu modelky a zhubnete 20kilo.

Můj záměr je, aby Vás nebolela záda, aby jste se dobře citili ve svém  těle a aby jste byli v dobré fyzické a psychické kondici.

Budete odcházet příjemně zrelaxovaní, s dobrým pocitem, že jste něco udělali pro sebe a své tělo a po lécích na bolest budete toužit😊 méně a méně.

Naučíme se spolu správným dechovým cvičením zrelaxovat a  lépe se soustředit. 

Sama moc dobře znám, jak těžké je se přinutit a cvičit  pravidelně doma tak, aby to vůbec mělo smysl a přínos pro naše zdraví. 


Téměř denně vidím ve svém zaměstnání jak velký a častý problém jsou bolavá záda, kdy nemáme čas na sebe a vše bychom nejraději vyřešili spolknutim "kouzelné" tablety na bolest, která ale problém s naším bolavým, oslabeným tělem vlastně vůbec nevyřeší.