Něco málo o mně

pojďte si se mnou zacvičit

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Písku, obor všeobecná sestra. Od roku 1998 jsem pracovala na klinice Onkologie a hematologie ve FN Vinohrady Praha, kde jsem ukončila nástupni praxi v oboru dipl. všeobecná sestra. 

 V r. 2010 jsem získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
Přes dvacet let pracuji jako zdravotní sestra u praktické lékařky v České Lípě.

Absolvovala jsem 

kurz klasické relaxační masáže, 

kurz Reiki a reflexologie

kurz Práce a cvičení s pánevním dnem, 

instruktorský kurz Cvičení pro těhotné, 
instruktorský kurz LTV Senior Fitness.
 
Potřebnou akreditaci pro činnost lektora zdravotního cvičení jsem získala úspěšným ukončením rekvalifikačního celostního vzdělávacího programu pro pracovní činnost instruktora speciální zdravotní léčebné výchovy dle MŠMT č.176/2009 sb. 
Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží – nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.  

Jsem lektor kurzu zdravého hubnutí dle metodiky KBT STOB. 

STOB má vypracovanou metodiku na hubnutí a udržení zhubnutých kilogramů. Opírá se o znalosti lidské psychiky a vychází z psychoterapeutického směru kognitivně behaviorální terapie, která je celosvětově uznávaným směrem pro změnu návyků a je řazena do tzv. evidence based medicine, tedy medicíny založené na důkazech.


Kognitivně behaviorální přístup je cenným pomocníkem při léčbě nadváhy a obezity, což potvrzují mnohé zahraniční studie i naše třicetileté zkušenosti, respekt mnoha českých i slovenských odborníků a jejich dlouhodobá spolupráce s naší společností.


Autorkou metodiky a zakladatelkou společnosti STOB je psycholožka Iva Málková, která provedla hubnutím nespočet klientů a její úspěchy se šířily natolik, že Iva měla své kurzy obsazené i na roky dopředu. Tehdy vznikla myšlenka školit i další odborníky a pomáhat lidem nejen v Praze a blízkém okolí, ale po celé ČR.


Metodika je velice dobře použitelná ve skupinových kurzech zdravého hubnutí i při individuální terapii.

 Vše ideálně ve spojení se zdravotním fyzio cvičením tak, aby jste se cítili ve svém těla komfortně po všech stránkách - to je můj cíl a záměr
Nečekejte žádné rychlé cvičení, žádné nekonečné posilováni, nečekejte, že budete odcházet domů unavení po hodinovem "skákání" v tělocvičně.

Ani nečekejte, ze budete mít za měsíc cvičení a hubnutí postavu modelky a zhubnete 20kilo.

Můj záměr je, aby Vás nebolela záda, aby jste se dobře citili ve svém  těle a aby jste byli v dobré fyzické a psychické kondici.

Budete odcházet příjemně zrelaxovaní, s dobrým pocitem, že jste něco udělali pro sebe a své tělo a po lécích na bolest budete toužit😊 méně a méně.

Naučíme se spolu správným dechovým cvičením zrelaxovat a  lépe se soustředit. 

Na kurzu hubnutí se naučíme všímavému jedení a laskavému přístupu k sobě sama. 

A postupně se naučíme co, kdy a proč jíst. 

Sama moc dobře znám, jak těžké je se přinutit a cvičit  pravidelně doma tak, aby to vůbec mělo smysl a přínos pro naše zdraví. 


Téměř denně vidím ve svém zaměstnání jak velký a častý problém jsou bolavá záda, kdy nemáme čas na sebe a vše bychom nejraději vyřešili spolknutim "kouzelné" tablety na bolest, která ale problém s naším bolavým, oslabeným tělem vlastně vůbec nevyřeší.
 


© 2021 zdravotni tělesné cvičení 
ZTV
STOB poradenství a kurzy zdravého hubnutí 
IČO:17779952 
/pro klidné, jemné, harmonické cvičeni/

 Cílem ZTV je náprava pohybových i zdravotních obtíží - nenahrazuje fyzioterapii ani nespadá pod pojem rehabilitace ve zdravotním slova smyslu.

STOB poradenství a kurzy zdravého hubnutí -  skupinové a individuální
 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!